Haber

Dilan Polat’ın Cezaevine Girmeden Hayatına Son Vereceğini Söyleyen Mesaj Gönderdiği İddia Edildi

Geçtiğimiz günlerde kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla tutuklanan Dilan Polat’ın cezaevine girmeden önce yakın arkadaşına gönderdiği mesaj ortalığı karıştırdı.

Kısa sürede zengin olan ve düzenli lüks paylaşımlarıyla önce kamuoyunun dikkatini çeken, ardından MASAK’ın radarına giren Dilan ve Engin Polat çifti geçtiğimiz günlerde tutuklandı.

Dilan Polat ve Engin Polat’ın yanı sıra 10 kişinin daha tutuklandığı listede Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu, ağabeyi Can Doğu ve Engin Polat’ın babası Sezgin Polat gibi isimler de yer alıyor.

Cezaevine girdikleri günden bu yana haklarında tonlarca detay verilen Polatlar hakkında geçtiğimiz saatlerde büyük yankı uyandıran bir iddia daha ortaya atıldı.

Silivri’deki Marmara Cezaevi’ne ağlayarak giren, günlerce hiçbir şey yemeyi reddeden ve sadece ağlayan Dilan Polat’ın, gözaltına alınmadan önce yakın arkadaşlarından birine hayatına son vereceğini belirten bir mesaj gönderdiği söyleniyor.

MagazinBak hesabından paylaşılan mesajda Dilan Polat’ın “Bitti. Çocuklarımla yaşamak istiyorum ama sanırım hayatıma son vereceğim” dediği, arkadaşının ise “Yapma” diyerek itiraz ettiği görülüyor. Saçma değil, Milan var”…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu