Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yerel seçim mesajı: Devlet Bey’in hitabıyla “koçları belirleyeceğiz”

Rusya dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçimlerle ilgili izleyecekleri yol haritasını paylaştı. Erdoğan, “81 ili tartışacağız, nerede, nasıl, kiminle kazanacağımızı konuşacağız, hepsini konuşacağız. Devlet Bey’le son görüşmemizde bu konuları en iyi şekilde tartıştık. Milletimizin huzuruna çıkacağız” dedi. Onları en iyi şekilde temsil edecek ve ilkelerimizi yerelde yaşatacak adaylarla.” söz konusu.

“MİLLETİN TAKİPÇİSİNDE İLERLİYORUZ”

Cumhur İttifakı’nda hiçbir sorun olmadığını belirten Erdoğan, şöyle devam etti: “81 ili nerede, nasıl, kiminle kazanacağımızı tartışacağız, hepsini konuşacağız. Atanan arkadaşlarımız hep birlikte tartışacak, biz bunları konuşacağız. Nihai kararları veririz ve o yolda devam edeceğiz. Cumhur İttifakı. Bizim bu konuda hiçbir sıkıntımız yok. Kimsenin şüphesi olmasın. Biz Cumhur İttifakı olarak milletin çizdiği doğrultuda ilerlemeye devam ediyoruz ve ilerlemeye devam edeceğiz. Devlet Bey’le son görüşmemizde bu konuları en keyifli şekilde tartıştık.

“ÖNCE KOÇ BAŞLARINI BELİRTELİM”

Devlet Bey’in adresi olarak ‘koçları belirleyelim’ ve yolumuza devam edelim. Cumhur İttifakını en iyi şekilde temsil edecek, ilkelerimizi yerelde yaşatacak adaylarla milletimizin karşısına çıkacağız. Şehirlerimizi CHP’nin çöp, çamur ve çukur siyasetinden kurtaracak en gerçek adayları belirleyeceğiz. İnanıyorum ki, Türkiye’nin yönetimini CHP ve bağlı kuruluşlarına devretmeyen vatandaşım, şehirlerinin yönetimini de yetkili olan Cumhur İttifakına devredecektir.

bayindirhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu