Yaşam

Wilma Elles ve Selahattin Taşdöğen Atlantis Mobilya Pazarı’nda sevenleriyle buluştu

Sinema oyuncuları Wilma Elles ve Selahattin Taşdöğen, Atlantis Mobilya Pazarı’nda sevenleriyle buluştu. Elles ve Taşdöğen, ziyaretlerinin ardından radyo programında sohbete katıldı.

Yayınlandığı döneme damgasını vuran “So Bir Geçer Vakit Ki” dizisindeki “Caroline” karakteriyle üne kavuşan Wilma Elles ve usta oyuncu Selahattin Taşdöğen, Atlantis Mobilyacılar’da sevenleriyle buluştu. Pendik’te çarşı. Sanatçılar, mobilya mağazasını ziyaret ederek mobilyaları beğendi. Wilma Elles, yeni doğan bebeği için kreş kategorisinden yatak takımı ve mobilya aradı. Mağaza turunun ardından oyuncular radyo programında söyleşiye katıldı.

“Kullanılan malzemeler birinci sınıf”

Kızının zevklerinden bahseden Selahattin Taşdöğen, “Öncelikle kızıma hediye ediyorum. Kullandığınız malzemeler birinci sınıf. Tasarımlar çok güzel, buradan birkaç şey aldım.”

“Mobilyaların sağlıklı olması benim için çok önemli”

Mobilya mağazasını ziyaret eden Wilma Elles, “Bugün Atlantis mobilya pazarına çocuk takımı bakmaya geldik. Burada çok fazla seçenek var. Şu an biraz kafamız karıştı, renk seçmek çok zor. . Mobilyaların sağlıklı olması benim için çok önemli.” – İSTANBUL

hani-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu