Yaşam

Lee, Kenan Doğulu Ödül Töreni’nde Kot Smokiniyle geceye damgasını vurdu.

Kenan Doğulu’ya “İkon Ödülü”nün takdim edildiği gecede, marka yüzü olduğu efsane denim markası Lee, Ece Nayman’ın hazırladığı özel tasarım smokini ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Sanat yaşamının 30. yılına girmeye hazırlanan ünlü müzisyen Kenan Doğulu’nun tarzı, müziği ve geçmişten günümüze tüm başarıları “İkon Ödülü” ile taçlandırıldı. Son dönemde marka yüzü olduğu efsane denim markası Lee ile zamansız tarzını vurgulayan sanatçı, ödül törenine tasarımcı Ece Nayman’ın Lee denim kumaşlardan hazırladığı özel yapım smokini ile katıldı. Lee markasının ve sanatçının sahne kostümlerinin yaratıcısı Ece Nayman, Kenan Doğulu’nun ses getiren smokini ile gündeme geldi.

Kenan Doğulu’nun enerjik tarzı ve Lee’nin temel marka mirasından yola çıkılarak hazırlanan tasarımda el işçiliğine büyük önem verildi. Denim kumaşlar, Ece Nayman dokunuşuyla ikonik kırmızı halı stiline uyarlandı. “Savoir Faire” teması temel alınan tasarımda, gece şıklığına uygun siyah denim kumaş tercih edildi. Siyah rengini korumak için durulama sonrası en ham haliyle kullanılan denim, klasik dokuma grubu elbise kumaşı ile buluşturuldu. Bir aylık titiz çalışmanın sonunda ipek organze ve taş işlemesi detaylı olarak tamamlandı.

Lee işbirliğinden heyecan duyan tasarımcı Ece Nayman, “Lee gibi köklü bir denim markasıyla bir araya gelmek harika bir deneyimdi. Uzun yıllardır tarzını ve sanatını takip ettiğim Kenan Doğulu ile çalışmak benim için her zaman çok keyifli ve gurur verici. Tasarım dilim onun yenilikçi, dinamik ve renkli kişiliği ile örtüşüyor. Kenan’ın her zaman özgür, zamansız ve özgün bir tarzı olmuştur ve ben de bu gece için kendisi gibi özgün bir tasarım yaratmak istedim.” niyetini dile getirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu